Itsyou.online (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն
