Itsyou.online (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Login
is: Innskráning

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Continue
is: Halda áfram

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: English
is: Enska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Russian
is: Rússneska

en: -- select --
is: -- velja --
