Itsyou.online (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Security
lt: Saugumas

en: English
lt: Anglų

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos
