Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍
