Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: Dutch
ne: डच
