Itsyou.online (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Security
nl: Beveiliging

en: English
nl: Engels

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Russian
nl: Russisch

en: Firstname
nl: Voornaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: Button title
nl: Knoptitel
