Itsyou.online (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: English
oc: Anglés

en: Show field
oc: Afichar lo camp

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Russian
oc: Rus
