Itsyou.online (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ
