Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: English
ps: انګرېزي

en: Russian
ps: روسی
