Itsyou.online (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Continue
sq: Vazhdo

en: English
sq: Anglisht

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Russian
sq: Rusisht
