Itsyou.online (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Login
sr: Пријављивање

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: English
sr: енглески

en: Dutch
sr: холандски

en: Russian
sr: руски
