Itsyou.online (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Login
sv: Logga in

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Security
sv: Säkerhet

en: English
sv: Engelska

en: Show field
sv: Visa fält

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Dutch
sv: Holländska

en: Russian
sv: Ryska

en: Firstname
sv: Förnamn

en: Lastname
sv: Efternamn
