Itsyou.online (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: Firstname
th: ชื่อ

en: Lastname
th: นามสกุล
