Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Login
ug: كىرىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: Russian
ug: رۇس تىلى
