Itsyou.online (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Continue
az: Davam et

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: English
az: İngilis

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri
