Itsyou.online (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Continue
da: Fortsæt

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Security
da: Sikkerhed

en: English
da: Engelsk

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Russian
da: Russisk
