Itsyou.online (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Login
fa: ورود

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: English
fa: انگلیسی

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Dutch
fa: هلندی

en: Russian
fa: روسی
