Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: English
ga: Béarla
