Itsyou.online (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Security
hi: सुरक्षा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: Dutch
hi: डच

en: Russian
hi: रूसी
