Itsyou.online (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Login
hr: Prijava

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: English
hr: Engleski

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Russian
hr: Ruski
