Itsyou.online (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Login
it: Accedi

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Continue
it: Continua

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Security
it: Sicurezza

en: English
it: Inglese

en: Account settings
it: Impostazioni profilo

en: Dutch
it: Olandese

en: Russian
it: Russo
