Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Login
ja: ログイン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Continue
ja: 継続

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Security
ja: セキュリティー

en: English
ja: 英語

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Russian
ja: ロシア語
