Itsyou.online (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Russian
km: រុស្ស៊ី
