Itsyou.online (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್
