Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Russian
ku: ڕووسی
