Itsyou.online (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: English
mn: Англи

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо

en: Dutch
mn: Голланд

en: Russian
mn: Орос
