Itsyou.online (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: English
mr: इंग्लीश

en: Dutch
mr: डच

en: Russian
mr: रशियन
