Itsyou.online (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: Russian
my: ရုရှား
