Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Login
ru: Логин

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Continue
ru: Продолжить

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Security
ru: Безопасность

en: Authentication mode
ru: Способ аутентификации

en: English
ru: Английский

en: Show field
ru: Показать поле

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Dutch
ru: Голландский

en: Russian
ru: Русский

en: Firstname
ru: Имя

en: Lastname
ru: Фамилия
