Itsyou.online (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: Dutch
te: డచ్

en: Russian
te: రష్యన్
