Itsyou.online (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Login
tr: Giriş

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Continue
tr: Devam et

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Security
tr: Güvenlik

en: English
tr: İngilizce

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Russian
tr: Rusça
