Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: English
ur: انگریزی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Russian
ur: روسی
