Itsyou.online (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản
