Jackson (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
