Jackson (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita
