Jackson (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Banner
lv: Baneris

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots
