Jackson (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
