JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Event
ar: الحدث

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Effect
ar: التأثير

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
