JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Offset
cy: Ongli

en: Effect
cy: Effaith

en: Image style
cy: Arddull delwedd
