JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Event
da: Begivenhed

en: Offset
da: Forskydning

en: Effect
da: Effekt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
