JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Event
de: Ereignis

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Offset
de: Versatz

en: Effect
de: Effekt

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Nothing
de: Nichts
