JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Event
et: Sündmus

en: Offset
et: Nihe

en: Effect
et: Efekt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
