JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Event
fa: رویداد

en: Offset
fa: جابجایی

en: Effect
fa: اثر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
