JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Event
fr: Évènement

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Offset
fr: Décalage

en: Effect
fr: Effet

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien
