JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Event
gl: Evento

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Effect
gl: Efecto

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
