JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Event
hu: Esemény

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Effect
hu: Hatás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi
