JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
