JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Content
id: Konten

en: Event
id: Acara

en: Offset
id: Letak

en: Effect
id: Efek

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada
