JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Content
it: Contenuto

en: Event
it: Evento

en: Offset
it: Scostamento

en: Effect
it: Effetto

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente

en: Placeholder image
it: Immagine segnaposto
