JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Event
ja: イベント

en: Offset
ja: オフセット

en: Effect
ja: 効果

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
